Ingyenes szállítás GLS. automatába 14.999 Ft felett – csak 2025. augusztus 10-ig!

Fodrásznagyker logó

Masz pytania?

Napisz do nas.

Kategorie
Fodrásznagyker logó

Masz pytania?

Napisz do nas.

  • Kategorie
    • Artykuły fryzjerskie
    • Kosmetyki
    • Produkty do paznokci żelowych i akrylowych
    • Urządzenia
    • Animal
    • Marki
    • Nowości
    • Końcówki serii
    • Kontakt
  1. Hosszabítás
  1. Kosmetyki
  2. Szempilla, szemöldök
  3. Hosszabítás

Műszempilla oldószer (Ardell) 5ml

Műszempilla oldószer (Ardell) 5ml
Műszempilla oldószer (Ardell) 5ml
Műszempilla oldószer (Ardell) 5ml
Műszempilla oldószer (Ardell) 5ml
Brak w magazynie
21,23 zł
Cena jednostkowa: 4,25 zł/ml5
Brak w magazynie
Zarejestruj się, a po udanych zakupach kwota zostanie przypisana do Twojego konta punktowego: 0,21 zł
A tincses műszempilla gyors, kíméletes eltávolítására szolgáló folyadék.
Oferty zestawów
  • Szczegóły
  • Opinie
Szczegóły
Az Ardell LashFree Szempilla-ragasztó eltávolító segítségével könnyedén megszabadulhat az individuális műszempilláktól. Nem irritálja a bőrt, és a szemet, így biztonságos. Használata roppant egyszerű, így pár pillanat alatt eltávolíthat bármilyen Ardell műszempillát.

Tulajdonságok:

bármilyen Ardell műszempillához használható
kíméletesen távolítja el a műszempillákat
feloldja a műszempilla ragasztót
nem irritálja a szemet
egyszerű használat
Használata:
Vigye fel a ragasztó eltávolítót egy szemhéjfesték ecsetre, vagy vattapamacsra, és óvatosan vigye fel a műszempilla tövekre. Várja meg míg a ragasztó megpuhul, majd távolítsa el a műszempillát.

Az Ardell műszempillák gyártására szakosodott amerikai vállalat. Arnold és Sydell Miller házaspár alapította 1971-ben. Már az első termékük a - "Duralash Individual" - hamar népszerűvé vált, és ez választékbővítésre ösztönözte az alapítókat. Az Ardell ma a világ egyik legsikeresebb és legnépszerűbb márkája ebben a piaci szegmensben. Az egyik szlogenjük: "Minden nőnek, minden alkalomra, minden életstílushoz."
Az Ardell kínálata különböző stílusú ragasztható, tincses, mono és még sok más fajta szempillát tartalmaz. Túlnyomó többségük sterilizált emberi hajból készül. Rendkívül hatásosak, felhelyezésük és eltávolításuk egyszerű. Külön említést érdemelnek a ragasztók, ecsetek, szemöldök kefék és egyéb praktikus kiegészítők is.
Az Ardell termékeket kiváló minőség és kedvező ár jellemzi. Különlegességüket támasztja alá az a tény is, hogy számtalan hollywoodi sminkes is előszeretettel használja őket. Az Ardell márka elnyeri mindenki tetszését, aki csodálatos és felejthetetlen megjelenésre vágyik, igényes, vagy a másik nemre szeretne hatást gyakorolni.
Opinie
Bądź pierwszym, który napisze opinię!
Napisz opinię!
  • Logowanie
  • Rejestracja
  • Mój profil
  • Koszyk
  • Ulubione
Panasonic
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Płatność
  • Dostawa
  • Kontakt
  • megrendeles@fodrasznagyker.hu
  • +36-30/650-3070
  • Ady Endre utca 47., Isaszeg, 2117
  • facebook

  • instagram

  • youtube

  • twitter

Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymasz od nas 200 punktów!

Zapisz się
barion_com
  • Artykuły fryzjerskie
  • Kosmetyki
  • Produkty do paznokci żelowych i akrylowych
  • Urządzenia
  • Animal
  • Marki
  • Nowości
  • Końcówki serii
  • Kontakt
Zmiana języka
  • hu
  • ro
  • pl
  • sk
Zmiana waluty
Logowanie
Rejestracja
Ustawienia prywatności
Nasza strona internetowa używa plików cookie niezbędnych do jej podstawowego działania. Możesz także zezwolić na użycie dodatkowych plików cookie w celach marketingowych, statystycznych i personalizacji. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.